Psaní

Články na blogu: píšu pro radost, publikuji většinou dva až tři články týdně, jak mám inspiraci. Zde nabízím zkompletované: knihy a CD, níže blogy v pdf ke stažení - tématické ochutnávky a roční práci (blogy v daném roce)

Knihy a CD

- Spisky chemikovy 

- Chemik bloguje 

Ukázky tvorby: 

Chemik bloguje:

  • obsah, kapitoly 

Vzhledem k tomu, že jednotlivé texty jsou dostupné zdarma na blogu, cena se odvíjí především z nákladů na pořízení CD, výtisků a kompletaci textů.

CD a knihy jsou dostupné v Infocentru Benátky a také (od července 2017) v Knihách na Burze v Benátkách n.J.:  ceny: CD: 30,- Kč, Spisky chemikovy: 70,- Kč (poslední kousky), Chemik bloguje: 100,- Kč a samozřejmě u nás doma, v případě zájmu napište email a domluvíme se.

Blogy z roku 2016, nepublikované v knize "Chemik bloguje" jsem seřadil do jednoho pdf souboru: 

Pokud by vás texty natolik zaujaly a chtěli byste uspořádat autorské čtení, napište email

Pokud vás texty nejen zaujaly a chcete autora i ocenit, můžete poslat jakýkoliv dobrovolný finanční příspěvek na účet: 251819707/0300

Zde je malá ochutnávka blogů podle témat:

  1. společenské nešvary a politika (glosy),
  2. hrátky s jazykem a ptákovinky,
  3. příběhy: to nevymyslíš

Spisky chemikovy v pdf si můžete také stáhnout, v papírové formě (sešit A4) je dostupný v infocentru v Benátkách nad Jizerou a nebo si o něj napište na email

Jak vypadá kniha, které vévodí geniální ilustrace Michala Krofty, se můžete podívat níže. Další krásné obrázky samozřejmě uvnitř knihy (v pdf)
První ochutnávkou "psaveckého díla" roku 2017 jsou blogy s využitím fotografií, z přírody a některých cest: fotoblogy 

Předpokládám, že za dlouhých zimních večerů zpracuji do pdf souboru blogy za rok 2017. Samozřejmě na tom už postupně pracuji, čekám, že ještě toho poměrně dost napíšu.

Ochutnávka literární tvorby, čili blogy v pdf, které jsou psány jako povídky, pohádky, takové fantazie. Deset kousků.