Stránky jsou sice úplné (dle naší představy), ale nejsou nikdy hotové, tak jako život sám. Jsou tedy průběžně aktualizovány a doplňovány. Jejich základ však zůstává "statický".  To nejaktuálnější je na konci. Pokud dojde k významné změně v jednotlivých rubrikách, napíšeme to hned sem (do rubrik).

V rubrice psaní najdete odkaz na aktuální články na blogu, texty ke stažení, nabídku knih a CD.  Před časem byla přidána fotka titulní stránky "Spisků" (obrázek M. Krofty) a následně celý text Spisků ke stažení. Jako první z tvorby roku 2017 je "ochutnávka fotoblogů" a nyní jsem sem přidal ochutnávku "literární tvorby", ke stažení jsou "povídky". 

V rubrice vyšívání je fotogalerie ukázek vyšitých obrázků od mé šikovné ženy Dany. 

V rubrice vzdělávání jsou ukázky nabízených prezentací, ke stažení je k dispozici "metrologie v životě" a nově "inspirace" (oboje v pdf). Přidal jsem krátké prezentace v ppt z chemie.

V rubrice zahrada a chata - je stručný obecný popis zahrady a chaty a postupně jsou doplňovány fotogalerie, které zachycující přírodní cykly a proměny na zahradě i na chatě. Aktuálně přidány fotky z chaty a okolí. Občas se nám povede něco vypěstovat a někdy je toho tolik, že si s tím nevíme rady a tak přebytky většinou rozdáme, případně směníme. Také zpracováváme různé produkty, většinou jen sušíme bylinky na čaje, příp. sem tam nějaký likér, sirup či mastička.

Pokud Vás něco zaujme (čtení, přednáška, přebytky) a my Vám to budeme moci poskytnout, nebojte se nás kontaktovat (v kontaktu jsou e-maily),

Zvířátka svou vlastní rubriku nemají, jsou zmíněna hlavně v úvodu. Aktuálně o chovatelských úspěších napíšeme sem. Pošel (dle pana MVDr. Bělobrádka) nám poslední akvarijní rak, přežívá poslední achatina (šnek). Největší pohromou je kalamitní stav mnohonožek (kam s nimi?), naopak strašilky už stagnují (nedaří se jim množit) a navíc jsme nějaké udali. Udali jsme i pár mnohonožek, ale je to jen kapka v moři (tak kdybyste chtěli, stačí napsat email).

Jinak budeme muset vymyslet nějaký způsob utracení, nejlépe, kdyby nějakému jinému roztomilému zvířátku chutnaly. Nabízíme k odběru.

Miláčci - zatím dobrý, stárnou, ale prospívají: sem řadíme našeho psa (jako lišku) - shiba-inu, papouška roselu, akvarijní rybičky a pak všechny naše plazy: želvy, hada - korálovku mexickou a ještěrky - malého anolise a větší agamu.

V rubrikách většinou provádíme drobné aktuální úpravy, praticky staré vyhodíme, či přepíšeme, nahradíme či doplníme novým. V rubrikách s fotogaleriemi ("zahrada a chata" a "vyšívání") občas přidáme, či vyměníme fotky.
Trošičku byl pozměněn i text úvodní stránky, možná časem dojde i na výměnu fotek :)